Chemia do myjni samochodowych

Specjalnością firmy Wash Serwis jest świadczenie usług związanych z budową oraz kompleksową obsługą myjni samochodowych. Poza profesjonalnymi częściami oraz akcesoriami zwiększającymi ich funkcjonalność naszym Klientom dostarczamy także takie rozwiązania jak specjalistyczna chemia do myjni. Wśród oferowanych przez nas środków chemicznych znaleźć można m.in. płyny do zasadniczego czyszczenia karoserii, pianowe preparaty alkaiczne, szampony do zmiękczania brudu, woski polerujące i osuszająco-konserwujące oraz produkty do czyszczenia felg aluminiowych i kołpaków.


Wszystkie oferowane przez naszą firmę środki do myjni samochodowych, cechują się dużą wydajnością i skutecznością czyszczenia, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii Nano molekuł. Ponadto proponowane przez nas preparaty chemiczne są całkowicie bezpieczne dla lakierowanych powierzchni karoserii samochodów. Naszym Klientom dostarczamy preparaty chemiczne, które nie tylko skutecznie usuwają zabrudzenia, ale także wszelkiego rodzaju naloty oraz niwelują przebarwienia na powierzchniach plastikowych i aluminiowych (takich jak kołpaki czy felgi).


Dostarczana przez nas profesjonalna chemia cechuje się uniwersalnym zastosowaniem, gdyż dedykowana jest wszystkim rodzajom myjni samochodowych. Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości środków czyszczących do pojazdów, które przyczynią się do większej skuteczności pracy oraz są bezpieczne dla środowiska, to zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez naszą firmę.

Jako pierwsi wprowadzilismy do chemii plynnej system dozowania Aktywatora, który wspomaga efekt mycia zasadniczego.
Jestesmy pionierem wprowadzając do myjni chemię plynną.
Juz w 2014 roku w standardzie w naszej technologii byla chemia plynna z Aktywatorem, pragniemy zaznaczyć iz wtedy 95% bylo na proszeszek.
Od 2014 roku nasze myjnie byly ekologiczne i przyjazne dla środowiska.
Jestesmy liderem w technologii mycia chemia plynną, to nasza firma wyznacza standardy w tym zakresie.
Jestesmy w śród nielicznych, ktorzy wprowadzili do myjni odzysk wody z produkcji osmozy.

Zobacz kolorową pianę:Chemia dostępna w naszym sklepie:


KENO 4000 NANO Aktywny i bezpieczny preparat do mycia zasadniczego karoserii pojazdów. Technologia Nano molekuł sprawia iż preparat wnika głęboko w brud idealnie usuwając nawet najstarsze zabrudzenia, nie tworząc przy tym ryzyka uszkodzenia powierzchni lakieru. Bezpieczny i nowoczesny produkt o przyjemnym cytrynowym zapachu.
GLOBO 3600 Innowacyjny alkaliczny preparat pianowy do mycia każdego rodzaju karoserii samochodowych. Produkt zgodny jest z surowymi europejskimi normami bio -ekologii – nie zawiera fosforanów i NTA zachowując przy tym najwyższe standardy jakości mycia. Dokładnie usuwa wszelkie zabrudzenia z lakieru pozostawiając efekt nabłyszczenia lakieru.
TRANS LINE + Alkaliczny preparat o przyjemnym cytrynowym zapachu do mycia wszystkich rodzajów karoserii samochodowych. Idealnie sprawdza się jako szampon w myjniach płynowych w systemach dualnego dozowania chemii: szampon + aktywator.
AD 50 aktywator chemii w systemach dualnego dozowania produktu. Specjalistyczny produkt wspomagający działanie szamponu w procesie zmiękczania brudu na karoserii.
CP 5400 Innowacyjny preparat myjący do myjni z systemem dozowania proszkowego. Dokładnie domyta, błyszcząca i czysta karoseria przy zastosowaniu już 10g/min dozowania. Wydajny i ekonomiczny w użytkowaniu 20 kg ~ ok 40 l proszku, podczas mycia tworzy na karoserii gęstą, kremową aktywną pianę.
ACTIVE FOAM CHERRY Szampon o zapachu wiśniowym ipH kwaśnym do stosowania w systemie szczotki w myjni bezdotykowej. Dobrze napowietrzona gęsta piana ze szczotki dokładnie usuwa zabrudzenia jednocześnie tworząc idealne przygotowanie lakieru pod zastosowanie wosku.
POLYMER FOAM POLISH NANO Silnie skoncentrowany, pianowy, polimerowy wosk polerujący zawierający Nano molekuły do stosowania w każdym rodzaju myjni. Podczas dozowania w systemach myjni bezdotykowych tworzy efekt „ białego mleka” na karoserii podczas nakładania. Po użyciu nabłyszcza, zabezpiecza oraz konserwuje karoserię pojazdu tworząc na niej barierę ochronną dla brudu. Wspomaga i ułatwia kolejne mycia pojazdu dzięki łatwemu usuwaniu brudu który pozostaje przyklejony do warstwy wosku a nie karoserii.
TOP WAX 60 Skoncentrowany wosk osuszająco - konserwujący do wszystkich typów myjni samochodowych. Skutecznie osusza i konserwuję karoserię pojazdu tworząc podczas dozowania efekt „mleka”.
DIAMOND DRYER NANO Rewelacyjny skoncentrowany wosk polimerowy 3w1: nabłyszcza, osusza i konserwuje lakiery samochodowe. Podczas stosowania tworzy efekt „białego mleka”, skutecznie głęboko wnikając w pory lakieru, tworząc solidną barierę ochronną dla brudu. DIAMOND DRYER można również stosować jako nabłyszczacz w systemach dozowania w myjniach samoobsługowych.
BLUE BRILLANT POLISH Wosk osuszający do systemów nabłyszczania. Tworzy efekt rozbicia wody na powierzchni jednocześnie osuszając powierzchnię lakieru.
PRO 400 Innowacyjny kwaśny preparat myjący służący do mycia i usuwania zabrudzeń z powierzchni banerów reklamowych, poliwęglanów oraz stali nierdzewnej. Świetnie sprawdza się przy dbaniu o wizerunek zewnętrzny myjni. Usuwa powstałe osady białego nalotu na powierzchniach. Nie zawiera toksycznych i niebezpiecznych składników takich jak kwas fluorowodorowy, solny czy siarkowy, jest bezpieczny dla mytych powierzchni.
ALU 3200 kwaśny preparat do mycia felg aluminiowych, stalowych oraz kołpaków samochodowych. Skutecznie usuwa zalegający żółty nalot z powierzchni aluminium i plastiku.
X-TRA 3300 alkaliczny preparat do mycia felg aluminiowych, stalowych oraz kołpaków samochodowych. Może być stosowany w systemach automatycznego dozowania produktu do mycia felg, jest bezpieczny dla lakierowanych powierzchni karoserii. Usuwa naloty powstające podczas eksploatacji hamulców jak również skutecznie niweluje żółte przebarwienia z felg, kołpaków.

 

GLOBO 3600 i inna chemia do myjni

Od 1998 roku świadczymy szeroki zakres usług obejmujących budowę myjni samoobsługowych a także montaż myjni samochodowej i ich serwis. Za nami wiele pozytywnie zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów. Myjnie samochodowe, które polecamy cechują się wysoką trwałością, wydajnością i oszczędnością. Średnia oszczędność wody wynosi 600 litrów na godzinę. W ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór profesjonalnej chemii do myjni. Między innymi bardzo skuteczny a zarazem bezpieczny dla środowiska płyn KENO 4000 NANO, alkaliczny preparat pianowy GLOBO 3600 skutecznie usuwający wszelkie zabrudzenia, ALU 3200 do mycia felg aluminiowych, stalowych i kołpaków, BLUE BRILLANT POLISH - wosk osuszający i inne.

Polityka prywatności (RODO)
Wash Serwis Michał Szczelewski ul. Krogulcza 2 05-101 Skierdy email: biuro@washserwis.pl tel.: +48-507-185-045

Copyright © 2017 Wash Serwis