Części do myjni

Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który zajmuje się nie tylko naprawą, ale również posiada w swojej ofercie rozbudowany asortyment części do myjni bezdotykowych. Naszym Klientom proponujemy takie produkty jak pompy wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe oraz dedykowany im osprzęt w postaci m.in. amortyzatorów ciśnienia, głowic, kluczy do tulei czy uszczelniaczy. W ofercie firmy Wash Serwis znajdą Państwo również części do myjni samochodowych w postaci dysz, lanc i osłon oraz zaworów i złącz obrotowych.


Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wszelkiego rodzaju komponenty niezbędne do sprawnej pracy obiektu, a także akcesoria zwiększające jego funkcjonalność. Dysponujemy takimi częściami jak pistolety (również mrozoodporne), szczotki, odkurzacze oraz wrzutniki monet.


Zależy nam na tym, aby prowadzone przez Państwa myjnie samochodowe były jak najbardziej profesjonalne oraz spełniały oczekiwania kierowców, którzy czyszczą w nich swoje auta. Dlatego w ofercie naszej firmy znajdują się również akcesoria dodatkowe w formie między innymi praktycznych uchwytów i trzepaczek do dywaników.


Dzięki naszym profesjonalnym częściom, Państwa bezdotykowa myjnia samochodowa będzie pracowała w sposób możliwie najbardziej wydajny, zapewniając dokładność czyszczenia. Klienci zawsze mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo w kwestii wyboru akcesoriów o parametrach technicznych, najbardziej dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług.


Wash Serwis Michał Szczelewski ul. Krogulcza 2 05-101 Skierdy email: biuro@washserwis.pl tel.: +48-507-185-045

Copyright © 2017 Wash Serwis